Fólie na textil

Úvod FÓLIE NA TEXTIL

Glitrová fólia je prenosná fólia s trblietavým  efektom. Fólia ponúka dobré pokrytie a vysokokvalitné výsledky tlače. Adhezívna polyesterová podložka umožňuje ľahké premiestňovanie pri odstraňovaní náhodne uvoľnených písmen.
Tieto fólie sú vyrobené z hrubého polyuretánu s hrubými lesklými časticami  pre vysoký trvácny lesk. Ponúka veľmi priľnavú štruktúru. Ponúka perfektné držanie rôznych tkanín, ktoré neodpudzujú vodu, ako napr bavlna, polyesterové zlúčeniny, akrylové zmesi, fleece tkaniny, u. v. m. Tento film nie je vhodný na sublimáciu textílií. Fólia je mäkké, pružná. Možno ju žehliť priamo (druhý stupeň) pokiaľ to dovolý látka, prať v práčke. Teplom nestráca lesk. Krátke video v novinkách.

Elastická fólia je mäkká a pružná  s matným povrchem speciálne konštruovaná pre odevné nápisy, jednoduchšie skice na elastické materiály ako napríklad pre oblečenie na voľný čas alebo šport. Fólia môže byť aplikovaná na bavlnu, polyester (a ich zmes), na polyester/akrylové textílie. Sú tenké a môžu sa vrstviť. Môže sa tak vytvoriť aj viacfarebný obrázok. Po použití si zanecháva elastickosť a netrhá sa. Môže sa kombinovať aj s inými fóliami z našej ponuky. Krátke video v novinkách.


Pokyny k použitiu:

Najprv prežehlite odev pri plné teplote (akú znesie materiál) 2-3 sekundy ešte pred umiestením fólie.

Teplota: 155°C - klasická žehlička na druhom stupni (záleží o akú látku ide) pri elastických fóliách je potrebné použiť papier na pečenie!

Čas: 17 - 20 sekúnd - žehlite priložením a tlakom na odev

Oddelenie ochrannej fólie: za tepla - po prežehlení ešte za tepla odoberte ochrannú (priesvitnú) fólie

Druhé žehlenie: 2 sekundy - elastická fólia si vyžaduje použiť papier na pečenie!

Pranie: až elastická 60°C, glitrová 40°C - pokiaľ nie je fólia v kombinácii s inými aplikáciami vyžadujúcimi pranie v rukách,  môžete prať v práčke v oboch prípadoch

Čistenie za sucha: NIE

Dôležité pri glitrových fóliách: nechajte aplikáciu po odobratí ochrannej adhéznej fólie a prežehlení  vyhladnúť až potom môžete s látkou (odevom) manipulovať berz toho, aby sa fólia pretrhla. Za tepla je nesmierne elastická a jemná.


Fólie elastické

Fólie elastické

28 produktov
Fólie glitrové

Fólie glitrové

19 produktov
Copyright 2018 - 2019 © EJKA